شرکت ما

گروه مهندسی هیراد به پشتوانه دانش و تجربیات جمعی از مهندسین جوان و صاحب نظران فعال در صنعت سازه، راه و ساختمان، انرژی، صنایع فلزی و پاکسازی محیط با هدف طراحی، نظارت، اجرا و ارائه کلیه خدمات مهندسی مربوطه، تشکیل گردیده است و مفتخر است که توانسته تاکنون بیش از 100پروژه منطبق بر مقررات ملی و استانداردهای جهانی همراه با جدیدترین تکنولوژی های ساخت و به روزترین نرم افزارهای تخصصی، طراحی، نظارت و یا به مرحله اجرا برساند.

ساختار کلی

دپارتمان های زیر مجموعه گروه هیراد:

دپارتمان طراحی

دپارتمان طراحی گروه هیراد با مدیریت آرشیتکت نگین نیک نژاد و در اختیار داشتن مهندسین معمار جوان و مجرب و با دانش روز دنیا در حوزه طراحی نما، طراحی داخلی، دکوراسیون، نورپردازی، فضا سازی و …  فعالیت می کند.

دپارتمان فنی و مهندسی

دپارتمان فنی و مهندسی گروه هیراد با در اختیار داشتن تیم مهندسی مجرب متشکل از کارگروه های تخصصی مکانیک و تاسیسات، برق و الکترونیک، عمران و سازه و … کلیه فرایندهای مهندسی مربوط به پروژه را بصورت یکپارچه (درون سازمانی) و مجزا (برون سازمانی) بر عهده دارد.

دپارتمان تامین و بازرگانی

دپارتمان تامین و بازرگانی گروه هیراد، کلیه فعالیت های مربوط به چرخه تامین مواد، مصالح و تجهیزات پروژه را بر عهده دارد.

ارزش های اصلی ما ، باور های ما و اهداف ما

تخصص

گروه هیراد با استفاده از مهندسین جوان و با تجربه، بصورت تخصصی متد های روز دنیا را بکار می بندد.

ضمانت کیفیت

گروه هیراد با اعتماد به تیم متخصص خود و سوابق نظارتی و اجرایی، کیفیت نهایی را در اولویت قرار داده است.

دقت

گروه هیراد با بکارگیری سیستم یکپارچه مدیریت پروژه ها در بخش های مختلف، دقت حداکثری را هدف قرار می دهد.

۵ شرکت برتر

گروه هیراد تمامی پتانسیل های خود را بکار گرفته تا در آینده ای نزدیک جزء بهترین شرکت های حوزه ساختمان در کشور باشد.

8 سال تجربه

گروه هیراد با تجربه ی حدود یک دهه در صنعت ساختمان، راه و ساخت تجهیزات و ماشین آلات، توانسته است خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه دهد.

رضایتمندی مشتری

گروه هیراد همواره با رویکردی حرفه ای، از ابتدا تا انتهای پروژه مشتریان خود را همراهی می کند و بصورت گام به گام با در نظر گرفتن علایق و سلایق مشتریان گرامی در مسیر به ثمر رسیدن پروژه پیش می رود تا ضمن تضمین کیفیت حداکثری که شعار این مجموعه نیز هست، رضایتمندی مشتریان و کارفرمایان را فراهم آورد.

112

تعداد پروژه های انجام شده

لورم ایپسوم

حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

متن ساختگی

در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته،

با تولید سادگی نامفهوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله

100

Click here to add your own text